Styczeń 22

Hydraulik 24 Kraków- w pytaniach i odpowiedziach

hydraulik Kraków

Praca hydraulika w dobie przewlekle zatykających się kanalizacji, pękających uszczelek, a także wszechobecnych remontów sanitarnych jest na wagę złota. W kilku krótkich odpowiedziach zapoznamy Państwa z profilem działalności firmy Hydraulik 24 Kraków.

Czy firma pracuje przez cały czas?
Nasza firma zajmuje się pomocą hydrauliczną przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że usuwamy awarie zarówno o godzinie 2 w nocy w niedzielę, jak i w środę o 13.

Na czym polega praca hydraulika?
Hydraulik to fachowiec zajmujący się szeroką gamą produktów wchodzących w skład instalacji sanitarnych. Pomagamy zarówno w przypadku rur kanalizacyjnych, jak i baterii łazienkowych. Tajemnicy nie stanowi dla nas również centralne ogrzewani i instalacja wody użytkowej.

Czy pracujący w firmie pracownicy są specjalistami?
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wyłącznie osoby znające się na instalacjach sanitarnych. Zazwyczaj są to osoby, które są absolwentami odpowiednio profilowanych szkół, bądź też uczestniczyły w kursach doszkalających z tejże dziedziny.

Czy awarię można zgłosić poprzez e- mail umieszczony na stronie internetowej?
Umieszczony na naszej stronie internetowej e-mail służy do kontaktów, które nie wymagają pilnej interwencji. Pęknięcie rury, czy zatkany zlew lepiej zgłosić poprzez kontakt telefoniczny.

Gdzie mogę zapoznać się z cennikiem?
Na naszej stronie internetowej umieszczony został przykładowy cennik. Należy jednak pamiętać, że każda awaria jest inna i dlatego ostateczną cenę ustala fachowiec zajmujący się usterką.

Jak można się z Państwem skontaktować?
Najlepiej poprzez numer telefonu 692 206 935. Linia jest czynna przez cały czas, dlatego kontakt z nami jest bardzo szybki i łatwy.

Zobacz też: Hydraulik KrakówCopyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 22 stycznia 2018 przez admin in category "Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *