Styczeń 2

Pierwszy dzień w nowej pracy a BHP

szkolenia bhp podczas pierwszego dnia w pracy

Zanim rozpoczniemy nową pracę, pracodawca ma za zadanie skierować nas na badania w medycynie pracy, jak również zapewnić nam niezbędne szkolenia, takie jak kursy bhp. Bez odpowiednich dokumentów, potwierdzających naszą obecność podczas szkolenia bhp, nie możemy przystąpić do wykonywania nowych obowiązków.

Firmy organizują więc pierwszy dzień pracy nowemu pracownikowi w taki sposób, aby świeżo zatrudniona osoba dowiedziała się wszystkiego, co niezbędne do pracy. Wszystkiego co ważne i przydatne w nowym miejscu pracy.

Ważne jest, aby osoba poznała strukturę firmy, swoich bezpośrednich przełożonych, jak również podpisała umowę o pracę oraz odbyła szkolenia bhp. Jeśli nie wiesz na czym polegają takie szkolenia bhp – sprawdź tutaj: http://este-secura.pl/. Duże korporacje bardzo często decydują się na oprowadzenie nowych osób po firmie, jak również zaprezentowanie całej gamy benefitów pozapłacowych, których jest całkiem sporo.

Pierwszy dzień pracy nigdy nie jest prosty – musimy odnaleźć się w nowym środowisku, wśród obcych sobie osób, jak również zobaczyć, jaka atmosfera panuje w nowej firmie i spróbować się w nią wpasować. Chcąc zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie, nierzadko przychodzimy nieco podenerwowani i zestresowani. To całkowicie normalne uczucie.

Pamiętajmy jedna, że dobre pierwsze wrażenie zrobiliśmy już podczas rozmowy kwalifikacyjnej – i to właśnie dlatego firma zdecydowała się zaproponować nam stanowisko, o które się ubiegaliśmy.
Powodzenia!


Tagi: , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 2 stycznia 2019 przez Alfred Pasiak in category "Edukacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *