Marzec 13

Słodka zachęta dla klienta

ciastak reklamowe

Każda firma ma przed sobą wyzwanie, jakim jest pozyskanie nowych klientów. Ale pozyskanie to jedno, potem trzeba jeszcze zadbać o to, aby klient zechciał do nas wrócić i nadal korzystać z naszych usług. Służą temu różnorodne formy reklamy.

Dla klientów, znających już markę, dobrą zachętą będą super słodycze reklamowe. Wielokrotnie salony, oferujące usługi internetowe są odwiedzane przez rodziny z dziećmi. Dobrze byłoby, aby dzieciaki nie nudziły się podczas takich wizyt, a rodzice mogli się skupić na sprawie, w jakiej przyszli. Na pewno miłym gestem ze strony salonu będzie, aby do dyspozycji klientów były cukierki z nadrukiem firmowego logo. Uprzyjemni to czas wizyty w naszej placówce i pokaże, że klient jest ważny i dbamy o jego komfort i czas. Zwróci także uwagę na naszą markę skuteczniej, niż zwykła ulotka czy teczka z nadrukiem.

Produkty takie łatwo zamówić w dużych ilościach. Producenci zapewniają dobra jakość słodyczy i odpowiednie ich opakowanie.
Trzeba pamiętać, że ludzie często są bardzo zabiegani w swoich codziennych sprawach i nierzadko również zestresowani ilością rzeczy, koniecznych do załatwienia. W tym pośpiechu nie zawsze mają czas coś przekąsić. A jak wiadomo, często w stresie przychodzi ochota na „coś słodkiego”. Ładnie ułożone na stoliku w salonie ciastka reklamowe pomogą osłodzić codzienność i uczynią wizytę znacznie przyjemniejszą. Klient będzie miło wspominać taki salon i możemy liczyć na to, że poleci nas swoim znajomym. Warto zatem postawić na praktyczne rozwiązania, które będą zarówno dobrą zachętą dla dotychczasowych klientów, jak i pozwolą nam pozyskać nowych.

Zobacz: Super słodycze reklamowe | SuperSlodycze.pl


Tagi: , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 13 marca 2017 przez admin in category "Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *