Marzec 20

suplementy diety o wszechstronnym działaniu

spirulina-rozwiazanie-na-klopoty-ze-zdrowiem

Współczesny tryb życia sprzyja niestety temu, że ludzie nie odżywiają się w sposób prawidłowy. Szybkie posiłki, często nie najwyższej jakości i jedzone o nietypowych porach dnia, a także przyjmowanie używek, powodują, że organizmowi zaczyna brakować ważnych dla zdrowia składników odżywczych, a jednocześnie pojawiają się elementy niepożądane. Dlatego warto wspomóc się suplementami diety, których jest obecnie duży wybór.

Suplementy diety często skutecznie niwelują braki witamin, minerałów i innych substancji, które są niezbędne dla zachowania równowagi w organizmie. Do produkcji suplementów używane są często rośliny będące bogatym źródłem właśnie tych drogocennych substancji. Ich stężenie jest w nich tak wysokie, że wystarczą niewielkie dawki, aby zapewnić organizmowi zalecane ich ilości.

W ostatnich latach na popularności zyskały suplementy diety ze spiruliną i chlorellą. Bogate w te substancje są rośliny, a w szczególności glony morskie, zwane też algami. Oczywiście, nie ma potrzeby jeść glonów, co zresztą byłoby mało praktyczne i trudne do zrealizowania.Wystarczy sięgnąć po spirulinę w tabletkach lub w proszku, by dostarczyć organizmowi wielu cennych składników.

Spirulina jest nie tylko źródłem białka, ale wspomaga też układ odpornościowy w walce z licznymi schorzeniami, w tym z tak poważnymi jak HIV. Ponadto pomaga w walce z wysokim poziomie cholesterolu czy alergiami. Z kolei chlorella wśród licznych pożytecznych i cennych funkcji ma silne właściwości oczyszczające, m.in. z metali ciężkich. W obie te substancje warto wzbogacać swój organizm.

Więcej o spirulinie przeczytasz na http://spirulina-sklep.com.pl/ – tam także dowiesz się gdzie kupić spirulinę!


Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 20 marca 2017 przez Alfred Pasiak in category "Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *