październik 26

Buttony – małe gadżety reklamowe

przypinki wytworzone przez ButtonFly

Nie każda reklama musi mieć wielki format i odznaczać się mnogością treści. Czasami małe gadżety jak przypinki czy inaczej buttony potrafią dobitnie zwrócić uwagę i wykonać zadanie równie skutecznie jak artykuły o dużej powierzchni. Szczególnie, jeśli dotyczy to zamkniętych przestrzeni i wydarzeń, które tam właśnie się odbywają.

W trakcie trwania imprez, konferencji czy targów zwykle mamy bezpośredni, personalny kontakt z innymi osobami, a więc tak najlepiej jest subtelnie przekazać, przemycić treści. Na tego typu eventy i wydarzenia zamówmy w jednej z wielu dostępnych na rynku firm zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych – ButtonFly.pl – przypinki reklamowe, buttony lub też magnesy na lodówkę.

Proces przygotowania tych materiałów może potrwać chwilę. Zajmijmy się wiec tym odpowiednio wcześnie. Określmy wielkość (zwykle kilka do kilkunastu centymetrów średnicy), kształt (okrągłe, kwadratowe, nieregularne itp.), przygotujmy stronę graficzną lub zlećmy to innym (treść pisana czy też logo, symbol itd.). Im więcej czasu będziemy mieli, tym ciekawsze pomysły mogą nam i wykonawcom przyjść do głowy. Sprawmy, aby te niewielkie elementy zrobiły wielki efekt.

Możemy przypiąć je sobie, naszym pracownikom, zatrudnionym na event hostessom czy też traktować jako gadżet, który będzie rozdawany w ramach materiału reklamowego. Każda z tych rzeczy jest nienachalną metodą rozsławienia naszej marki wśród zebranych w danym miejscu osób. Mała rzecz, a pracuje na nas bardzo często z potężnym wynikiem.

Tagi: , , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 26 października 2017 przez Alfred Pasiak in category "Marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *