czerwiec 14

Czekolada formą reklamy

czekoladki reklamowe

Zwykle nie jadam słodyczy. Nie dlatego, żebym był na jakieś diecie, czy był wielkim fanem zdrowej żywności. Oczywiście, pilnuję co jem i staram się mniej więcej równoważyć składniki odżywcze, tak by być zdrowym i pełnym sił. Powód jest całkiem prozaiczny. Po prostu nie lubię słodyczy. Jak to? Takie pytanie pada zawsze, gdy rozmowa dotyczy tematyki jedzenia, diet i słodkości.

Ot, najzwyczajniej w świecie nie przepadam za słodyczami. Wyjątek miał miejsce dzisiaj. Będąc w sklepie, przechodziłem koło półek ze słodyczami i ujrzałem czekoladki z napisem J.Goss. Nie były to jakieś czekoladki reklamowe, które każdy kojarzy z powodu telewizji. Przyczyna dla której się zatrzymałem była inna. A mianowicie smak. Czekolada ta zawierała siedemdziesiąt procent nasion kakaowca i miała dodatek ze skórki pomarańcza.

O ile nie lubię słodyczy, to owoce wręcz uwielbiam, a pomarańcze są w zdecydowanym topie moich upodobań. Lubię w nich wszystko, od koloru po smak. Dlatego decyzja mogła być tylko jedna. Zapomniałem o dalszych zakupach i po co przyszedłem do sklepu. Szybko udałem się do kasy, zapłaciłem i usiadłem na murku przed sklepem. Pośpiech z jakim otworzyłem tą czekoladę, mógłby sprawiać wrażenie, jakbym nie jadł nic co najmniej od kilku dni.

Po pierwszym kawałku, już wiedziałem, że się zakochałem w tym smaku. Nadal nie przepadam za słodyczami, ale ta czekolada stanowi wyjątek i przeczuwam, że będzie gościła w moim menu nad wyraz często. Polecam każdemu smakoszowi ciemnych czekolad, a tym bardziej pomarańczy.

Tagi: , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 14 czerwca 2016 przez admin in category "Marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *