wrzesień 20

Czym jest escape room?

lost room escape room w Krakowie - pokój zagadek Psychiatryk

Escape room w ostatnich czasach w Polsce stał się niezwykle popularną rozrywką. Coraz więcej osób wybiera się tam w ramach relaksu, zabawy, czy też zabiera gości w ramach atrakcji. Bez względu na to, czy jest to Kraków, czy nieco mniejsze miasto, to taki pokój zagadek można zobaczyć spokojnie odszukać. Popularność takiej atrakcji stale wzrasta. Jeśli należysz do osób, które jeszcze nie wiedzą czym dokładnie jest escape room, to koniecznie zapoznaj się z poniższą treścią.

Cała zabawa w escape game polega na tym, że kilka osób zostaje zamkniętych w jednym pokoju zagadek i aby z niego wyjść, to muszą w określonym czasie zdążyć rozwiązać wszystkie zagadki. W całym pokoju rozmieszczane są wskazówki i rozwiązanie każdej nowej zagadki prowadzi do rozwiązania następnej. Na wyjście z takiego pokoju ma się zazwyczaj około godziny czasu, w zależności od poziomu trudności.

Osoby, które idą pierwszy raz powinny wybrać raczej najłatwiejszą opcję, aby przy pierwszym razie się po prostu do tego nie zniechęcić. Ponadto można wybrać w niektórych takich miejscach pokój zagadek o tematyce z jakiegoś filmu, czy też gry. Wtedy do rozwiązania zagadki konieczna jest wiedza o danym filmie, czy też grze, ponieważ zagadki są tak sformułowane, że aby na nie odpowiedzieć, trzeba było mieć styczność z takimi rzeczami.

Inną możliwością wybierając escape room jest charakteryzacja na pokoju strachu, więzienie czy szpital psychiatryczny. Wtedy cała tematyka ma za zadanie również przestraszyć gości znajdujących się w takim pokoju przy rozwiązywaniu zagadek.

Lost Room Kraków – najlepszy escape room w Krakowie zaprasza – http://www.lostroom.pl/

Tagi: , , , , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 20 września 2018 przez Alfred Pasiak in category "Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *