styczeń 22

Hydraulik 24 Kraków- w pytaniach i odpowiedziach

hydraulik Kraków

Praca hydraulika w dobie przewlekle zatykających się kanalizacji, pękających uszczelek, a także wszechobecnych remontów sanitarnych jest na wagę złota. W kilku krótkich odpowiedziach zapoznamy Państwa z profilem działalności firmy Hydraulik 24 Kraków.

Czy firma pracuje przez cały czas?
Nasza firma zajmuje się pomocą hydrauliczną przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że usuwamy awarie zarówno o godzinie 2 w nocy w niedzielę, jak i w środę o 13.

Na czym polega praca hydraulika?
Hydraulik to fachowiec zajmujący się szeroką gamą produktów wchodzących w skład instalacji sanitarnych. Pomagamy zarówno w przypadku rur kanalizacyjnych, jak i baterii łazienkowych. Tajemnicy nie stanowi dla nas również centralne ogrzewani i instalacja wody użytkowej.

Czy pracujący w firmie pracownicy są specjalistami?
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wyłącznie osoby znające się na instalacjach sanitarnych. Zazwyczaj są to osoby, które są absolwentami odpowiednio profilowanych szkół, bądź też uczestniczyły w kursach doszkalających z tejże dziedziny.

Czy awarię można zgłosić poprzez e- mail umieszczony na stronie internetowej?
Umieszczony na naszej stronie internetowej e-mail służy do kontaktów, które nie wymagają pilnej interwencji. Pęknięcie rury, czy zatkany zlew lepiej zgłosić poprzez kontakt telefoniczny.

Gdzie mogę zapoznać się z cennikiem?
Na naszej stronie internetowej umieszczony został przykładowy cennik. Należy jednak pamiętać, że każda awaria jest inna i dlatego ostateczną cenę ustala fachowiec zajmujący się usterką.

Jak można się z Państwem skontaktować?
Najlepiej poprzez numer telefonu 692 206 935. Linia jest czynna przez cały czas, dlatego kontakt z nami jest bardzo szybki i łatwy.

Zobacz też: Hydraulik Kraków

Tagi:
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 22 stycznia 2018 przez admin in category "Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *