lipiec 11

Jaki fotograf na wesele?

wymarzony fotograf na slub

Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka, która zostanie z Wami na zawsze. Dlatego warto zawczasu rozejrzeć się za najlepszym fotografem, by zdjęcia ślubne wyszły naprawdę idealnie. Zanim podpiszesz umowę z fotografem, koniecznie dokładnie rozejrzyj się wśród wszystkich dostępnych ofert. Najczęściej decydujemy się na najtańsze opcje, ale to nie jest najlepsze. W końcu fotografie muszą być nie tylko dobrej jakości, ale także przemyślnie skadrowane i po prostu z pomysłem.

Przede wszystkim nie wybieraj fotografa, którego ktoś Ci poleci, bez oglądania jego prac. Większość fotografów ma strony internetowe, na których można zobaczyć ich dotychczasowe sesje ślubne. Bardzo dokładnie im się przypatrz, zwróć uwagę na ustawienie pary, przyjrzyj się, jak fotograf traktuje detale. Przede wszystkim zastanów się, czy jego dotychczasowe wizje są zgodne z Twoimi upodobaniami. Może okazać się, że dla Ciebie tysiące zbliżeń obrączek jest bez sensu, a fotograf właśnie w tym lubuje się najbardziej.

Zastanów się także nad tym, gdzie chcesz mieć swoją sesję ślubną. Niektórzy lepiej sprawdzają się w plenerach – jeżeli masz ochotę na sesję na łonie natury, wybierz właśnie takiego fotografa. Jeżeli zależy Ci na oryginalnych zdjęciach z przestrzeni miejskiej lub przeciwnie – kostiumowych aranżacjach w starych zamkach, wybierz kogoś, kto naprawdę potrafi wczuć się w klimat. To samo dotyczy pozowanych zdjęć w budynkach czy z rekwizytami.

Na koniec ustal także, czy życzysz sobie obrabianie zdjęć w programach graficznych, może masz ochotę na zdjęcia w sepii lub czarno-białe? Wszystko da się ustalić, warto więc zrobić to zawczasu, by później nie było nieporozumień.

Co łączy słowa fotograf, ślub i Szczecin? Łukasz Popielarz – https://lukaszpopielarz.pl/ – polecam Wam tego fotografa na Wasz ślub, będziecie zachwyceni!

Tagi: , , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 11 lipca 2018 przez Alfred Pasiak in category "Ślub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *