lipiec 24

Morskie klimaty w naszym mieszkaniu

dekoracje żeglarskie

Urządzanie łazienki w stylu morskim jest bardzo popularnym motywem nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Łazienka zrobiona w tym stylu kojarzy nam się z czystością oraz świeżością. Dla większości z nas jest to wspaniały sposób na przypomnienie sobie o naszych wspaniałych wakacjach nad morzem.

Nic więc dziwnego, że na rynku powstają sklepy, które sprzedają dekoracje marynistyczne. Jest to niezwykle popularny motyw zwłaszcza latem. Decydując się na łazienkę w stylu morskim powinniśmy dokładnie zastanowić się nad dodatkami, które chcemy posiadać w naszej łazience. Powinny one pasować do reszty pomieszczenia i również nadawać mu niesamowitej świeżości. Warto jeszcze wspomnieć o odpowiednim kolorze ścian i płytek. Powinny to być jasne odcienie, w kolorach morza, aby cała łazienka nabrała tego świeżego charakteru. Meble powinny być w odcieniach bieli, aby podbić to uczucie świeżości i ładnie wyeksponować nasze dekoracje żeglarskie.

Do najpopularniejszych dekoracji należą oczywiście muszelki. Jest to wspaniały pomysł, zwłaszcza jeśli stanowią naszą pamiątkę z nad morza. Warto jednak zastanowić się nad innymi oryginalnymi dodatkami. Powinniśmy zastanowić się z czym tak dokładnie kojarzy nam się morze i przenieść te elementy do naszej łazienki. Jeśli brakuje nam pomysłu powinniśmy poszukać inspiracji w internecie. Istnieje wiele stron internetowych na których możemy znaleźć łazienki urządzone w morskim stylu. Warto się zainspirować tymi zdjęciami i przenieść najlepsze pomysły do naszej łazienki. Ciekawe i designerskie elementy dekoracyjne możemy kupić w wielu sklepach internetowych.

Zobacz też: Dekoracje żeglarskie | Snob-Shop

Tagi: ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 24 lipca 2017 przez admin in category "Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *