sierpień 1

Oświetlenie LED to dobry wybór

oprawy-sufitowe-led

Oświetlenie oparte na diodach typu LED to obecnie najbardziej optymalne rozwiązanie, zarówno dla pomieszczeń mieszkalnych, jak i lokali użytkowych. Do najważniejszych zalet jakimi cechuje się oświetlenie LED należą przede wszystkim niski pobór prądu i niewielki rozmiar elementu świetlnego. Ta pierwsza właściwość pozwoli zaoszczędzić pieniądze, a druga powoduje, że źródło światła może mieć mniejsze gabaryty i większą dowolność kształtów. Ceny oświetlenia LED systematycznie spadają w miarę rozwoju tej technologii i są już na naprawdę przystępnym poziomie.Klient zainteresowany zakupem tego typu źródła światła znajdzie w ofercie rozmaite oprawy LED. Praktycznie każdy dostępny dotychczas rodzaj opraw występuje teraz w wersji z diodami. Ich zastosowanie wręcz poszerzyło ofertę. Jest teraz do wyboru więcej kształtów, a rozmiary są często zmniejszone do minimum co pozwala na umieszczenie punktów świetlnych w miejscach, gdzie dotychczas to mogło być niemożliwe.
Oprawy sufitowe LED, podobnie jak i te z żarówkami halogenowymi czy świetlówkami, występują zarówno w wersji podtynkowej jak i natynkowej. Pozwala to dobrać odpowiadający potrzebom klienta typ, niezależnie czy jest to sufit podwieszany czy trwały. Mniejszy pobór prądu pozwala na gęstsze rozmieszczenie punktów światła bez obawy wysokich opłat za zużycie energii elektrycznej.
W razie potrzeby zakupu oświetlenia warto więc przyjrzeć się ofercie oświetlenia ledowego. Jest to zdecydowanie bardzo perspektywiczny zakup, szczególnie jeśli potrzebujemy zapewnić dużo światła w pomieszczeniu.

Tagi: , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 1 sierpnia 2016 przez admin in category "Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *