sierpień 3

Oświetlenie LED w domu

sedes roca

W lokalnym sklepie elektrycznym poszukiwałam nowej lampy, ponieważ starą potłukłam w drobny mak podczas sprzątania. Pan z obsługi zaproponował mi moduły LED. Twierdził przy tym, że znajdą one zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Tak intensywnie je zachwalał, że w końcu skusiłam się i kupiłam ich kilka. Po powrocie do domu z uśmiechem wręczyłam je mężowi.

Moduły LED bardzo go zaciekawiły. Po zainspirowaniu się kilkoma artykułami na stronach internetowych zawierających pomysły jak oświetlenie LED może zostać wykorzystane, przystąpił do dzieła.

W pierwszej kolejności zamontował moduły LED (więcej informacji na goq-led.pl) na balkonie oraz bramie wjazdowej i wzdłuż podjazdu. Mi te ozdoby szczerze przypominają wystrój bożonarodzeniowy. Jednak ciągle jeszcze łudziłam się, że mąż okaże się rozsądkiem i nie zmieni naszego domu w choinkę. Przeliczyłam się. Następnie oświetlenie w kolorze mocnej zieleni przykleił wokół lustra na korytarzu. W następnej kolejności dostała się w jego ręce łazienka. Tutaj mój mąż poszedł na całość. Wokół sufitu, a także pod wanną i przy zlewie zamontował oświetlenie LED w królewskim błękicie. Natomiast sedes przyozdobił złotym światłem chichocząc, że od tej pory będzie zasiadał jak na tronie.

Zanim zdążyłam go zatrzymać rozpędzony wpadł do kuchni. Od dziś stół świeci na fioletowo, a meble kuchenne żarzą się w kolorze jasnego pomarańczu. Pokój naszej pięcioletniej córeczki rozświetlony został mocno różową poświatą. Ona jest niesamowicie zachwycona, czego nie można powiedzieć o mnie. Szczerze przyznam, że boję się zajrzeć do naszej sypialni.

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 3 sierpnia 2016 przez admin in category "Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *