styczeń 24

Pomysł na wyjątkową ramkę

ramki drewniane

Mimo popularności zdjęć cyfrowych, dostępnych technologicznych urządzeń pozwalających robić zdjęcia, tworzyć i przeglądać galerie cyfrowych zdjęć, kolaży, wciąż jednak mamy sentyment do tradycyjnej fotografii wydrukowanej na papierze czy to błyszczącym, czy kredowym. Takie zdjęcie nabiera zupełnie innego wyrazu.

Nie jest to tylko elektroniczny plik, ale pamiątka, którą możemy fizycznie dotknąć, włożyć do albumu ze zdjęciami czy wkleić do tradycyjnego pamiętnika. Ostatnio znowu stało się popularne dokumentowanie nawet tych prozaicznych, lecz ulotnych chwil swojego życia. Oczywiście znowu mamy dostępne różnego rodzaju narzędzia elektroniczne, portale społecznościowe dedykowane umieszczaniu i dzieleniu się momentami swojego życia. Istnieje jednak duża grupa zwolenników tradycyjnego dokumentowania swojego życia w dedykowanych notesach tzw. Bullet Journal. W tym przypadku znowu wygrywa fotografia tradycyjna.

Wydrukowane zdjęcia, to też idealny pomysł na prezent czy udekorowanie ścian w domu. Już nawet same ramki drewniane, nie tylko takie w rozmiarze zdjęcia, ale i te przeznaczone do obrazów idealnie się do tego nadają. W większych ramkach można na przykład poprowadzić kilka sznurków i na nich powiesić kilka zdjęć przy pomocy drewnianych klamerek. Technik zdobienia można bardzo dużo znaleźć w internecie lub przeglądając poradniki technik decoupage. Dostępność najróżniejszych artykułów plastycznych, dekoracyjnych stwarza nieograniczone możliwości tworzenia własnych, oryginalnych kompozycji. Jedno jest pewne. Tak własnoręcznie przygotowane zdjęcie w ramce, w które włożyliśmy własną pracę i serce zawsze będzie stanowiło wyjątkową pamiątkę. Elektroniczne ramki, galerie nigdy nie dorównają tradycyjnej fotografii. Nie bez powodu w kręgach zawodowych fotografów krąży teza, że fotografia cyfrowa zabiła prawdziwego ducha fotografii.

Zobacz też: Ramki drewniane | http://www.nielsenpolska.pl/

Tagi:
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 24 stycznia 2018 przez admin in category "Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *