luty 22

Produkcja filmów reklamowych

filmy reklamowe sa stalym elementem marketingu

Dożyliśmy czasów gdzie kręcenie wszelkiego rodzaju filmów stało się bardzo popularne. Każda firma chce teraz mieć swoje filmy reklamowe bądź też promocyjne w związku z czym produkcja filmowa takich nagrań ma się dziś bardzo dobrze. Filmy promocyjne są aktualnie ważnym elementem marketingu, oraz stanowią proces rozreklamowania danej firmy.

Koszt nakręcenia takiego filmu reklamowego zazwyczaj nie jest szczególnie wygórowany. Wszystko tak naprawdę zależy od tego czego życzy sobie konkretna firma. Niektóre chcą zatrudnić profesjonalnych aktorów, inne po prostu chcą, aby w jakieś drobne role wcielili się ich pracownicy. Niewygórowana cena z pewnością miała wpływ na to, że filmy reklamowe czy filmy korporacyjne stały się tak popularne na rynku. Marketing jest teraz bardzo poważnym zagadnieniem, który stale się rozwija i coraz większe spustoszenie robi na rynku.

Jak znaleźć firmę, która będzie mogła zekranizować taki krótkometrażowy film promocyjny? Nie jest to na szczęście, aż takie trudne. Bardzo łatwo znaleźć w internecie firmy, które reklamują się jako te, które są w stanie przeprowadzić taką produkcję filmową.

Jak wygląda taka realizacja? Zdjęcia do filmu zazwyczaj nie trwają dłużej niż kilka dni. Wszystko zależne jest od dobrej organizacji, oraz wcześniejszego ustalenia szczegółów. Zależne jest to także od tego, czy zatrudnimy profesjonalnych aktorów, czy też przeprowadzimy krótkie wywiady z pracownikami.

Kręcąc filmy reklamowe należy zadbać też o odpowiednie oświetlenie, scenerie oraz dialogi. Tym z całą pewnością zajmą się już specjalnie przeszkolone ku temu osoby znające się na produkcjach filmowych, a takich znajdziemy na przykład w Grandfox Kraków – http://grandfox.pl/ – firmie kręcącej bardzo kreatywne filmy reklamowe.

Tagi: , , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 22 lutego 2018 przez Alfred Pasiak in category "Marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *