luty 9

Przygotowania do ceremonii ślubnej

ceremonia ślubna

Ślub jest najważniejszym dniem w naszym życiu. Warto więc zadbać, by był on piękny i niezapomniany. O ile nie jesteśmy w stanie wypracować sobie wspaniałego i niepowtarzalnego nastroju, o tyle z łatwością możemy to zrobić z naszym wyglądem.

Nie jest tajemnicą, że to panna młoda ma być prawdziwą ozdobą tego wydarzenia. Oto trzy najważniejsze aspekty, od których zależy jej wygląd.

Najważniejszą częścią jej garderoby jest oczywiście suknia ślubna. To na niej zatrzymuje się wzrok gości weselnych. Dzisiejsze suknie ślubne są bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu. Rzecz jasna o gustach się nie dyskutuje, ale i tak chyba najpiękniejsze suknie ślubne to te, które łączą w sobie tradycję, dostojność i piękno. Takie właśnie produkuje przykładowo marka Fulara&Żywczyk.

Biżuteria to kolejny, niezwykle ważny element stroju panny młodej. Przy jej doborze, warto pamiętać o tym, by z jednej strony podkreślała ona urodę panny młodej, a z drugiej – nie starała się jej przyćmić.

Makijaż ślubny również nie powinien być zbyt wyzywający. Nie da się ukryć, że przesada pod tym względem jest niedopuszczalna! Młodsze panny młode powinny podkreślać swoją naturalną urodę. Delikatny makijaż ślubny w zupełności wystarczy!

Podsumowując, strój panny młodej powinien być piękny, dostojny i elegancki. Przesada w tej kwestii z pewnością wzbudzi niesmak i złośliwe komentarze uczestników wesela.

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 9 lutego 2016 przez admin in category "Ślub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *