marzec 2

Reklama twojej firmy – gadżety reklamowe

gadżety reklamowe

Jeśli posiadamy swoją własną działalność gospodarczą, to zapewne prędzej czy później będziemy szukać sposobów reklamowania naszej firmy. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Ciekawą formą reklamy są na pewno cukierki z nadrukiem.

Oczywiście nie będą one nigdzie indziej rozdawane jak w siedzibie naszej firmy, jednak jest to miły gest w stronę klientów, którzy na pewno przychylniej będą spoglądać właśnie w naszą stronę.
Cukierki z logo firmy nie są jakimś specjalnie drogim kosztem. Jest to może nie tyle skuteczna reklama, co miłe przypomnienie o sobie klientom, którzy w naszej siedzibie firmy się znajdą. Czasami ludzie biorą kilka cukierków i po jakimś czasie znajdują je w swoich ubraniach. Może akurat wtedy się to stanie, gdy będą poszukiwać produktu, który przecież w naszej firmie jest sprzedawany. Po znalezieniu takiego cukierka i spojrzeniu na logo, które będzie się na nim znajdowało, zapewne zdecydują się na wybór właśnie usług oferowanych przez nas.
Najczęściej cukierki z formowym logo możemy spotkać w różnego rodzaju hotelach, motelach, pensjonatach. Znajdują się one przy recepcji. Coraz więcej jednak różnych firm, z różnych branż decyduje się na taki krok. Nie jest to zbyt duży koszt, który mógłby zaszkodzić naszej firmie, a natomiast jest to umilenie spędzonego czasu w naszej siedzibie wszystkim tym, którzy z jakiegoś powodu się tutaj znaleźli.
Pamiętać trzeba o tym, że reklama firmy nie może opierać się tylko na cukierkach z logo, ponieważ jest to stanowczo zbyt mało. Cukierki z naszym logo powinny być traktowane przez nas jako dodatek, a nie główny sposób reklamy.

Tagi: ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 2 marca 2017 przez admin in category "Biznes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *