maj 2

Relacja z lotu ptaka

drony zapewniaja filmy z lotu ptaka

Nowinki technologiczne przestały już nas fascynować tak, jak działo się to z punktu widzenia wieku ludzkości jeszcze stosunkowo niedawno. Czasy jednego odbiornika telewizyjnego i jednego telefonu na wieś dawno minęły i nie wrócą. Dziś już nikogo nie dziwią możliwości internetu ani takie określenia, jak android czy dron. Stały się częścią świata i naszej codzienności, chociaż nie wszyscy jeszcze zdali sobie sprawę z możliwości ich zastosowania.

O bezzałogowych samolotach usłyszeliśmy po raz pierwszy, gdy użyto takowych do działań wojennych i gdy nie dało się już ukryć przez wojsko ich istnienia. Jednak nie tylko temu celu owe maszyny służą.

Za ich pomocą monitoruje się granice, wytycza drogi i sporządza mapy. Nadzorują ruch na autostradach, szczelność zapór wodnych i wałów przeciwpowodziowych, a od niedawna można także zamówić prywatne filmowanie dronem, na przykład wesela.

Czy to nie jest kusząca propozycja? Oprócz zwyczajowych fotek i nagrań kamerą wydarzeń z poziomego puntu widzenia, móc także obejrzeć je sobie z wysokości? Ogromnie, gdyż wszystkie nagrania takiej uroczystości, mogą stanowić wspaniałą pamiątkę, a Kraków już takie oferuje. Miasta zawsze wyglądają ciekawie z takiej perspektywy. Wystarczy obejrzeć pierwszy z brzegu film w internecie, gdzie z reguły pierwsze kadry miast, ukazywane są z lotu ptaka.

Filmowanie dronem świadczone przez fachowców dysponujących odpowiednimi zezwoleniami, wiedzą, doświadczeniem czy oczywiście również dronem i kamerą wysokiej jakości to gwarancja niesamowitego i udanego filmu. Nie wierzysz? Sprawdź firmę RentGrandfox – http://www.rentgrandfox.pl/dron/ i zobacz co mogą zaoferować Ci specjaliści z Krakowa.

Tagi: , , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 2 maja 2018 przez Alfred Pasiak in category "Technologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *