marzec 13

Słodka zachęta dla klienta

ciastak reklamowe

Każda firma ma przed sobą wyzwanie, jakim jest pozyskanie nowych klientów. Ale pozyskanie to jedno, potem trzeba jeszcze zadbać o to, aby klient zechciał do nas wrócić i nadal korzystać z naszych usług. Służą temu różnorodne formy reklamy.

Dla klientów, znających już markę, dobrą zachętą będą super słodycze reklamowe. Wielokrotnie salony, oferujące usługi internetowe są odwiedzane przez rodziny z dziećmi. Dobrze byłoby, aby dzieciaki nie nudziły się podczas takich wizyt, a rodzice mogli się skupić na sprawie, w jakiej przyszli. Na pewno miłym gestem ze strony salonu będzie, aby do dyspozycji klientów były cukierki z nadrukiem firmowego logo. Uprzyjemni to czas wizyty w naszej placówce i pokaże, że klient jest ważny i dbamy o jego komfort i czas. Zwróci także uwagę na naszą markę skuteczniej, niż zwykła ulotka czy teczka z nadrukiem.

Produkty takie łatwo zamówić w dużych ilościach. Producenci zapewniają dobra jakość słodyczy i odpowiednie ich opakowanie.
Trzeba pamiętać, że ludzie często są bardzo zabiegani w swoich codziennych sprawach i nierzadko również zestresowani ilością rzeczy, koniecznych do załatwienia. W tym pośpiechu nie zawsze mają czas coś przekąsić. A jak wiadomo, często w stresie przychodzi ochota na „coś słodkiego”. Ładnie ułożone na stoliku w salonie ciastka reklamowe pomogą osłodzić codzienność i uczynią wizytę znacznie przyjemniejszą. Klient będzie miło wspominać taki salon i możemy liczyć na to, że poleci nas swoim znajomym. Warto zatem postawić na praktyczne rozwiązania, które będą zarówno dobrą zachętą dla dotychczasowych klientów, jak i pozwolą nam pozyskać nowych.

Zobacz: Super słodycze reklamowe | SuperSlodycze.pl

Tagi: , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 13 marca 2017 przez admin in category "Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *