marzec 20

suplementy diety o wszechstronnym działaniu

spirulina-rozwiazanie-na-klopoty-ze-zdrowiem

Współczesny tryb życia sprzyja niestety temu, że ludzie nie odżywiają się w sposób prawidłowy. Szybkie posiłki, często nie najwyższej jakości i jedzone o nietypowych porach dnia, a także przyjmowanie używek, powodują, że organizmowi zaczyna brakować ważnych dla zdrowia składników odżywczych, a jednocześnie pojawiają się elementy niepożądane. Dlatego warto wspomóc się suplementami diety, których jest obecnie duży wybór.

Suplementy diety często skutecznie niwelują braki witamin, minerałów i innych substancji, które są niezbędne dla zachowania równowagi w organizmie. Do produkcji suplementów używane są często rośliny będące bogatym źródłem właśnie tych drogocennych substancji. Ich stężenie jest w nich tak wysokie, że wystarczą niewielkie dawki, aby zapewnić organizmowi zalecane ich ilości.

W ostatnich latach na popularności zyskały suplementy diety ze spiruliną i chlorellą. Bogate w te substancje są rośliny, a w szczególności glony morskie, zwane też algami. Oczywiście, nie ma potrzeby jeść glonów, co zresztą byłoby mało praktyczne i trudne do zrealizowania.Wystarczy sięgnąć po spirulinę w tabletkach lub w proszku, by dostarczyć organizmowi wielu cennych składników.

Spirulina jest nie tylko źródłem białka, ale wspomaga też układ odpornościowy w walce z licznymi schorzeniami, w tym z tak poważnymi jak HIV. Ponadto pomaga w walce z wysokim poziomie cholesterolu czy alergiami. Z kolei chlorella wśród licznych pożytecznych i cennych funkcji ma silne właściwości oczyszczające, m.in. z metali ciężkich. W obie te substancje warto wzbogacać swój organizm.

Więcej o spirulinie przeczytasz na http://spirulina-sklep.com.pl/ – tam także dowiesz się gdzie kupić spirulinę!

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 20 marca 2017 przez Alfred Pasiak in category "Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *