marzec 1

Ubytki w lakierze samochodowym

lakierowanie samochodu

Twój mąż jest pasjonatem motoryzacji? Mogę śmiało założyć, że tak, ponieważ według ostatnich danych, które dostępne są na stronie Głównego Urzędu Statystycznego możemy wyczytać informacje, że w Polsce 72% mężczyzn jest zainteresowanych tematyką motoryzacyjną. Oznacza to tylko, że co 3 mężczyzna ma inną pasję niż samochody, czy motory.

Macie swoje auto? To doskonale. Kupiliście je w ciągu ostatnich kilku lat? Tym lepiej dla Ciebie. Jeżeli macie auto w dobrym stanie technicznym zakupione, co najwyżej pięć lat temu, a wyprodukowane po 2000 roku, to mam dla Ciebie doskonałą propozycję. W ramach prezentu na rocznicę ślubu, urodziny, albo nawet na gwiazdkę możesz swojemu partnerowi sprezentować lakierowanie auta. Na pewno obecny lakier nie jest w idealnym stanie.

Według badań dostępnych na stronie otomoto, oraz motoryzacja.pl możemy wyczytać, że lakier nadaje się do zdrapania już po około trzech latach regularnej jazdy autem. Zaskakujące, prawda? Wszystko, dlatego, że farby samochodowe nie są wystarczająco odporne na korozję. Pod wpływem jazdy w deszczu oraz na silnym wietrze, a także przy silnym promieniu UV, czyli w słoneczny i ciepły dzień lakier ulega mikrouszkodzeniom, przez co jego struktura zaczyna się łamać i kruszyć. Często auta padają też ofiarą wandali, którzy dla zabawy rysują ostrymi przedmiotami po powierzchni karoserii.

Podsumowując wszystko, co zostało napisane – wyjątkowym prezentem dla Twojego faceta może być lakierowanie auta, jednak dla swojego bezpieczeństwa dogadajcie się, co do koloru. A zakupu farby samochodowej można dokonać w sklepie kLakiernik, który specjalizacje się w różnego rodzaju produktach lakierniczych.

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 1 marca 2016 przez admin in category "Motoryzacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *