luty 16

Wakacje w Gruzji

piękne krajobrazy Gruzji, Mestia

Wycieczka do Gruzji jest dla osób chcących spędzić wyjątkowe i niezapomniane wakacje. Kąpiel w promieniach gorącego słońca, złote plaże, ciepłe i czyste Morze Czarne to niektóre przyjemności czekające na osoby planujące wakacje w Gruzji.

Gruzja słynąca z wysokich temperatur latem a niskich zimą przyciąga turystów niczym magnez. Panujący klimat doskonale sprzyja turystyce zarówno letniej jak i zimowej.

Gruzja to kraj dosyć zróżnicowany. Większa jego część zajmuje tereny wyżynne i górskie. Na każdym kroku można spotkać „pozostałości” z przeszłości. Między innymi to przyczynia się do tak licznych przyjazdów do Gruzji.

Bogactwo sztuki i kultury gruzińskiej plasuje kraj na wysokim poziomie pod względem obiektów znajdujących się na Liście UNESCO. Gruzja znana jest również z niesamowitej gościnności jej mieszkańców, jak również jednej z najlepszych kuchni na świecie.

Wycieczki do Gruzji (zobacz koniecznie ofertę Czajka Travel!) są zatem doskonałym pomysłem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno osoby dla których słodkie lenistwo jest najlepszym odpoczynkiem, jak i osoby którzy są zafascynowani poznawaniem nowych kultur.

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 16 lutego 2016 przez admin in category "Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *