czerwiec 27

Woreczkowy zawrót głowy

woreczki na lawendę

Od jakiegoś czasu prawdziwym hitem stają się lniane woreczki do przechowywania przeróżnych przedmiotów. Mogą one służyć jako woreczki na prezenty dla Twoich bliskich, a także jako woreczki na różne artykuły spożywcze: mąkę czy grzyby albo np. jako woreczki na lawendę.

Czemu len?

Len to trwały, naturalny materiał, który od wieków jest wykorzystywany czy to przy szyciu ubrań czy też dawniej przy produkcji worków. Obecnie worki kojarzą nam się głównie z plastikiem/folią, ale jeśli chcemy odczarować trochę ten rodzaj pojemnika warto postawić na len. Lniane woreczki są schludne, łatwe w przechowywaniu, składowaniu i przemieszczaniu. Mogą nam służyć przez wiele lat w domu mogą także służyć jako organiczne opakowanie na przykład na prezent dla bliskich.

Len a produkty spożywcze

W woreczki lniane można śmiało włożyć produkty takie jak mąka czy grzyby, świetnie sprawdzą też się jako woreczki na lawendę. To wszystko dzięki temu, że len nie przepuszcza pleśni. Po włożeniu lawendy do środka, kwiaty będą się powoli wysuszać i emanować przepiękną wonią na całe mieszkanie.

Zamiast plastikowej torebki

Ile razy wręczałaś komuś prezent w plastikowej ozdobnej torebce albo zapakowany w folię prezentową? Za każdym razem te torebki trafiają do śmieci, są mało poręczne i przede wszystkim najczęściej po prostu brzydkie – często trzeba spędzić wiele czasu w sklepie aby znaleźć coś stosownego.

Alternatywą dla tego typu opakowań są woreczki na prezenty z lnu. Czyste, schludne, eleganckie, z gustownym ściągaczem, z możliwością przyozdobienia według własnego pomysłu.

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 27 czerwca 2018 przez admin in category "Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *