sierpień 23

Wybieranie fotografa na ślub

fotograf ślubny musi być z najwyższej półki

Zacznijmy od tego, że wcale nie jest taką prostą sprawą wybranie odpowiedniego fotografa ślubnego. Fotograf na ślub, który to jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka, musi być perfekcyjny, bo ślubu nie da się powtórzyć, więc wszystko musi zostać idealnie uchwycone.

Na ślubie w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół przysięga się wierność i miłość do drugiego człowieka aż do końca jego dni. Nic więc dziwnego, że od niepamiętnych czasów Młodzi pragną przeżyć ten dzień hucznie, by móc go wspominać nawet na starość. Wspaniałe wspomnienia dokumentują zdjęcia ślubne, wpisy w księdze gości oraz profesjonalnie nagrany film.

Skupmy się jednak na upamiętnianiu dnia przez specjalnie zatrudnionego fotografa. Otóż fotografia ślubna jest pewnego rodzaju reportażem, dlatego poza dobrym sprzętem, talentem, należy również posiadać odpowiednią do tego wiedzę techniczną. Doświadczony profesjonalista poradzi sobie w każdej sytuacji, ponieważ obliguje go do tego zawarta umowa. Ze swojej strony polecam Into The Wed – Fotograf Ślubny Zakopane, którego uważam za świetnego fachowca w branży fotografii ślubnej.

Przed zatrudnieniem fotografa ślubnego należy poprosić o portfolio zawierające różne sesje ślubne, za które odpowiedzialność spoczywała na nim. Widząc efekty współpracy z innymi zleceniodawcami można porównać swoje oczekiwania z tym co potrafi wybrany specjalista.

Obecnie rynek jest przesycony usługami ślubnymi, w tym fotograficznymi, dlatego warto szukać tego na czym nam naprawdę zależy. Nie oszukujmy się, że za 600 złotych dostaniemy zdjęcia wysokiej jakości zarówno z pleneru, jak i uroczystości. Ceniony i rozchwytywany fotograf liczy sobie za tego typu usługę minimum 1200 złotych, ale można być pewnym, iż uwieczni wspaniały dzień tak jak należy to zrobić.

Tagi: , , ,
Copyright 2016. All rights reserved.

Opublikowano 23 sierpnia 2016 przez Alfred Pasiak in category "Ślub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *